Allahindlus!
nutitelefon-apple-iphone6-hall2

Apple iPhone 6 32GB lukuvaba, hall

499.99 399.99

Liisi alates 15€ kuus

Osta siit


 Liisi Kaubamaja

Toote kirjeldus

Apple’i turvalisus

Apple’i netipoes leiduvad rakendused on kõik Apple’i firma poolt üle kontrollitud ja heaks kiidetud, mistõttu on nende nutitelefonides ringi liikumas tunduvalt vähem pahavara ja viiruseid. See muudab Apple’i telefonid palju turvalisemaks nii töö- kui eraasjade jaoks.

Apple’i rakendused

Apple iPhone 6 toob endaga kaasa palju häid ja võimekaid Apple’i loodud rakendusi erinevate asjade loomiseks, vaatamiseks ja sõprade-tuttavatega jagamiseks. iTunes Store, Safari, GarageBand, Pages, Numbers, iBooks ja paljud teised rakendused on vaid mõne nupuvajutuse kaugusel.

A8 ja M8 kiibid

64-bitine A8 kiibistik tagab telefoni võimekuse ning imelise graafika. M8 abiprotsessor, mis tegeleb telefoni liikumise jälgimisega, tagab, et põhiprotsessorile jääb rohkem ressursse tegeleda muude asjadega, mistõttu on see telefon ülikiire.

iSight kaamera

Suure sensori ja laia F2,2 avaga 8-megapiksline Apple’i iSight kaamera teeb pildistamise lihtsaks. Sellel on True Tone välk ja sarivõte ning aegluubis video filmimise võimalus. Safiirkristallist objektiivikate teeb objektiivi pinna kriimukindlaks, mistõttu teeb kaamera pikka aega selgeid pilte.

Kiire andmeside

iPhone 6 pakub Teile kiiret 4G andmesidet, mis võimaldab sujuvalt internetist filme ja videoid vaadata ning muusikat kuulata. 4G ehk LTE ühendus kiirendab ka märkimisväärselt piltide ja videote jagamist sotsiaalmeedias ja mujal. 4G standardid on märkimisväärselt kiiremad vanematest 3G standarditest.

Täiustatud turvalisus

Täiustatud sõrmejäljeandur on nüüd varasemast kiirem ja parem ning tänu sellele on Touch ID abil telefoni lukust avamine lihtne ja turvaline.