alfashop.ee

Allahindlus!
apple-iphone-se-2
apple-iphone-seapple-iphone-se-3apple-iphone-se-1

Apple iPhone SE

519.00 499.00

Liisi alates 19€ kuus

Osta siit

Toote kirjeldus

Apple iPhone SE — võimsaim 4-tollilise ekraaniga telefon.

Telefoni loomisel on võetud aluseks juba armsaks saanud lahendus ja seda veelgi täiustatud. A9 on seesama võimas protsessor, mida kasutab ka iPhone 6s. 12-megapikslise kaameraga saab salvestada uskumatu kvaliteediga fotosid ja 4K-videoid. Live Photos äratab kujutised ellu. Tulemuseks on igati käepärane ja võimekas iPhone.

Armastatud disain. Nüüd veelgi armsam.

iPhone SE loomisel on võetud aluseks äärmiselt populaarse telefoni kuju ja seda veelgi täiustatud. Et kompaktne telefon mõnusalt peos istuks, on selle satiinsile alumiiniumkorpus poleeritud klaasgraanulitega. Eredal 4-tollisel Retina ekraanil paistab kõik elava ja teravana. Välimusele panevad punkti matt-faasitud servad ja toon-toonis roostevabast terasest logo.

Ainus kaamera, mida sul üldse vaja läheb.

12-megapikslise iSight-kaameraga võid kindel olla, et kujutised on teravad ja detailsed, nagu iPhone 6s-iga pildistamisel. See käib ka video salvestamise ja töötlemise kohta – erk 4K-video on kuni neli korda suurema lahutusega kui 1080p HD video. Live Photos funktsioon. Salvesta enamat kui hetke. Live Photos äratab kujutised ellu, lisades heli ja liikumise. Lihtsalt hoia näppu ükskõik millisel osal oma 12-megapikslisest pildist ja koge uuesti hetki, mis toimusid vahetult enne ja pärast pildistamist. Fotod muutuvad elusateks mälestusteks.