skyekspert.ee

Allahindlus!
Bali (5)

Bali – eksootiline puhkus

1,100.00 899.00

Liisi alates 34€ kuus

Osta siit

Toote kirjeldus

“Jumalate saar” – Bali on pikka aega meelitanud külastajaid üle kogu Maailma, kes on huvitatud eksootilisest puhkusest, mõtete selginemisest ja hinge rahustamisest. Maa, kultuur, päike ja meri toimivad siin suurepärases harmoonias. Saarele saabumise punktiks on Denpasar, just siit alustavad kõik külastajad oma puhkuse teekonda. Bali saarel on mitmeid erinevaid piirkondi, mida külastada ja avastada – moodne Seminyak, luksuslik Nusa Dua, alati rahvarohke Kuta, vaikne Sanur või “roheline” Ubud – lõõgastumine ja puhkuse nautimine siin saarel on kõikjal lihtne. Sajanditega täiustunud Indoneesia oma kaubamärk hinduism on märgatav kohalike elanike igapäevaelus ja kultuuris.

Kohtade arv piiratud. Reisid algusega Tallinnast ja Riiast, kohapeal 13 ööd. Tutvuge lähemalt ja küsige pakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks.

Skyekspert OÜ


Tel. +372 53 0533 68 | info@skyekspert.ee
Meie turismitegevus litsentseeritud Eesti Vabariigi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt, litsents TRE000812. Tagatist (32.000 EUR) ja registreeringu õigsust on Teil võimalik kontrollida MTR-is.