itshop.ee

Kaamera GoPro Hero7 Black ITshop1

Kaamera GoPro Hero7 Black

429.00

Liisi alates 17€ kuus

Osta siit

Toote kirjeldus

Pööraselt sujuv salvestus. Smart-capture superpowers. Lahinguvalmis ja veekindel ilma korpuseta. See on HERO7 Black – kõige parem GoPro üldse. Tänu HyperSmooth stabilisatsioonile saad Sa sama tulemuse nagu kasutades mehaanilist stabilisaatorit – aga ilma selleta. Uus intelligentne foto režiim suudab salvestada parimad pildid automaatselt. Ja nüüd koos otseülekande ning GoPro rakendusega, saad jagada iga ägedat momenti seda samal ajal elades. HERO7 Black võtab GoPro jõudluse ja Sinu fotod ja videod täiesti uuele tasemele.

HyperSmooth Video Stabilisatsioon
Nagu kasutaks eraldi stabilisaatorit kaamerad küljes – aga ei kasuta! HERO7 Black saab aru Sinu liikumisest ning korrigeerib kaamerad vibratsiooni vastavalt, et saada pööraselt sujuv pilt.

Vastupidav + Veekindel
Jaga oma elamusi seal, kus telefoniga ei saa. HERO7 Black on vastupidav, veekindel ilma korpuseta kuni 10m ning valmis igaks seikluseks.

Häälkäsklused
Ole hetkes. Kontrolli oma HERO7 Black kaamerad käed vabalt selliste häälkäsklustega nagu “GoPro, take a photo” ja “GoPro, start recording.”

SuperPhoto
Saa parimad fotod automaatselt. SuperPhoto intuitiivne režiim HERO7 Black kaameras lisab fotole vajadusel HDRi, müra vähenduse ja korrigeerib pilti, et saada parim kaader.

Live Streaming (Reaalajas Pildi Edastus)
Jaga oma seiklust seda samal ajal elades edastades see otse Facebook Live rakendusse. Oma otse edastatud video saad ka salvestada mälukaardile kõrges resolutsioonis.

TimeWarp Video
Salvesta ülimalt sujuvaid time lapse videoed liikumisega. Suurenda kiirust kuni 30x, et muuta pikemad tegevused jagatavateks hetkedeks.

4K60 Video + 12MP Fotod
HERO7 Black salvestab vapustava 4K60 video ja 12MP fotod, mis on sama ägedaid kui pildil olevad momendid.

Aegluubis Video
Koos ülikõrge kaadrisagedusega (1080p240 video), saad Sa muuta tegevused kuni 8x aeglasemaks, et näha igat naljakat, huvitavat või eepilist momenti uuesti hetk haaval.

Intuitiivne Puutetundlik Ekraan
Kui Sul on nutitelefon, siis HERO7 Black kasutamine on tuttav. Kolm peamist salvestusrežiimi koos põhiliste seadetega teevad navigeerimise lihtsaks.

Näo, Naeratuse + Stseeni Tuvastus
HERO7 Black teab, millal oled näoga kaamerad poole, millal naeratad ning palju enamatki. GoPro raknedus kasutab neid teadmisi, et panna Sulel automaatselt parim video parimate kaadritega koos kokku.

Vertikaalne režiim
Salvesta fotosid ja videosi portree vaates — ideaalne jagamaks Snapchat’i ja Instagram Stories jaoks.

Foto Timer
Hüppa kaadrisse. Foto timer teeb GoPro selfie või grupifoto tegemise lihtsaks.

Zoom
Ole tegevusele lähemal. Ideaalselt kadreeri oma fotod ja videod ainult ekraani puudutusega.

Lühikesed Klipid
Salvesta 15 või 30 sekundilisi video klippe, mis on ideaalse pikkusega jagamiseks.

Automaatne Edastus Sinu Telefoni
Salvestusest jagamiseni – hetkega. Sinu fotod ja videod liiguvad otse GoPro rakendusse, et saaksid neid postitada, saata või jagada sotsiaalmeedias ülikiirelt.

Jaga Otse Instagram Story’sse
Lisa oma stoorisse otse GoPro rakendusest – jaga kõik need märjad, liivased või lumised seiklused, mida Sa oma telefoniga salvestada ei saaks.

GPS Andmed Videos
Jälgi oma kiirust, kaugust ja muud. Lisa andmed oma videole GoPro rakenduses, et näidata kui kiirelt, kõrgelt ja kaugele läksid oma tegevuse käigus.

QuikStories
HERO7 Black saadab automaatselt Sinu salvestused GoPro rakendusse, kus see muudetakse ägedaks jagatavaks videoks koos muusika ja efektidega.

Automaatne Pilve Laadimine
Rohkem ruumi Sinu mälukaardil. Koos GoPro Plus tellimusega saad Sa varundada piiramatul hulgal fotosid ning 250GB videosi pilve.

Täiustatud Müra Vähendus
HERO7 Black filtreerib aktiivselt välja tuulemüra, vibratsiooni ning kasutamisest tulevaid helisid, et saada detailne ja puhas kvaliteetne audio.

RAW Fotod
Salvesta RAW fotosid kõige kõrgemas kvaliteedis ning jäta endale suurim vabadus hilisemaks töötlemiseks.

HEVC Video
Säästa oma mälukaarti. HEVC (High Efficiency Video Compression) koodek salvestab suured failed poole väiksemalt, jättes kvaliteedi samaks.

Kiirlaadimine
Ära jäta ühtegi hetke salvestamata. Koos Supercharger laadijaga (müügil eraldi), saad Sa laadida kiiremini kui muidu.

Sobib GoPro Lisadega
Kanna seda. Kinnita seda. Armasta seda. Üle 30 sobiva lisatarviku aitab Sul saada kõige unikaalsemaid vaatenurki ning salvestada Sinu elu ägedal uuel viisil.

Karbis sisaldub:

  • • HERO7 Black Kaamera
  • • Vahetatav Taaslaetav Aku
  • • The Frame raam (HERO7 Black)
  • • Kumer Kleebiskinnitus
  • • Sile Kleebiskinnitus
  • • Kiirkinnitus
  • • USB-C Kaabel