itshop.ee

GoPro Hero7 kingitus
Kaamera GoPro Hero7 Silver ITshop1

Kaamera GoPro Hero7 Silver

329.00

Liisi alates 13€ kuus

Osta siit

Toote kirjeldus

Saa tuttavaks – HERO7 Silver, perfektne kaamera suurteks ja väikseteks seiklusteks. Ta on ehitatud tugevaks ja täiesti veekindlaks — lihtsalt võta ja mine. Sujuva 4K video ja värvirohkete WDR fotodega, muudab HERO7 Silver iga hetke videos eepiliseks. GPS näitab ära kui kiiresti, kõrgel ja kaugel Sa käisid. Koos intuitiivse puutetundliku ekraaniga on ülilihtne hakata salvestama ning saada ägedaid kaadreid. Lisaks liiguvad Sinu fotod ja videod otse GoPro rakendusse ülilihtsaks jagamiseks. Ranna päevadest puhkusel kuni ägedate hetkedeni perega – salvesta oma elu uutmoodi koos HERO7 Silver kaameraga.

4K30 Video
Saa rabavat 4K videot, mis on sama äge kui moment ise. Samuti saad salvestada time lapse videoed, et muuta pikad tegevused lühikesteks jagatavateks hetkedeks.

Vastupidav + Veekindel
Jaga oma elamusi seal, kus telefoniga ei saa. HERO7 Silver on vastupidav, veekindel ilma korpuseta kuni 10m ning valmis igaks seikluseks.

Intuitiivne Puutetundlik Ekraan
With a touch screen and simple, streamlined capture modes, it’s easy to jump right in and get great shots. Just swipe and tap.

Häälkäsklused
Ole hetkes. Kontrolli oma HERO7 Silver kaamerad käed vabalt selliste häälkäsklustega nagu “GoPro, take a photo” ja “GoPro, start recording.”

10MP Fotod Koos WDR
HERO7 Silver teeb ilusaid, värvilisi 10MP fotosid—isegi kui on nõudlikud olud. Ja sarivõttega saad teha 15 pilti sekundis.

Video Stabilisatsioon
Hüvasti värisev pilt. HERO7 Silver salvestab sujuvat ja stabiilset videot, ole Sa suusatamas, snorgeldamas või ajamas oma koera aias taga.

Vertikaalne režiim
Salvesta fotosid ja videosi portree vaates — ideaalne jagamaks Snapchat’i ja Instagram Stories jaoks.

Foto Timer
Hüppa kaadrisse. Foto timer teeb GoPro selfie või grupifoto tegemise lihtsaks.

GPS Andmed
Jälgi oma kiirust, kaugust ja muud. Lisa andmed oma videole GoPro rakenduses, et näidata kui kiirelt, kõrgelt ja kaugele läksid oma tegevuse käigus.

Zoom
Ole tegevusele lähemal. Ideaalselt kadreeri oma fotod ja videod ainult ekraani puudutusega.

Lühikesed Klipid
Salvesta 15 või 30 sekundilisi video klippe, mis on ideaalse pikkusega jagamiseks.

Aegluubis Video
Kõik näeb äge välja aegluubis. Muuda oma tegevused 2x aeglasemaks, et näha naljakaid, huvitavaid ja eepilisi hetki nende täies hiilguses.

Jaga Otse Instagram Story’sse
Lisa oma stoorisse otse GoPro rakendusest – jaga kõik need märjad, liivased või lumised seiklused, mida Sa oma telefoniga salvestada ei saaks.

Automaatne Edastus Sinu Telefoni
Salvestusest jagamiseni – hetkega. Sinu fotod ja videod liiguvad otse GoPro rakendusse, et saaksid neid postitada, saata või jagada sotsiaalmeedias ülikiirelt.

QuikStories
HERO7 Silver saadab automaatselt Sinu salvestused GoPro rakendusse, kus see muudetakse ägedaks jagatavaks videoks koos muusika ja efektidega.

Automaatne Pilve Laadimine
Rohkem ruumi Sinu mälukaardil. Koos GoPro Plus tellimusega saad Sa varundada piiramatul hulgal fotosid ning 250GB videosi pilve.

Kõrge Kvaliteediga Audio
HERO7 Silver salvestab puhast, detailset heli. Sest heli on pool seiklusest.

Sobib GoPro Lisadega
Kanna seda. Kinnita seda. Armasta seda. Üle 30 sobiva lisatarviku aitab Sul saada kõige unikaalsemaid vaatenurki ning salvestada Sinu elu ägedal uuel viisil.

Kiirlaadimine
Ära jäta ühtegi hetke salvestamata. Koos Supercharger laadijaga (müügil eraldi), saad Sa laadida kiiremini kui muidu.

Karbis sisaldub:

  • • HERO7 Silver Kaamera
  • • Sisseehitatud Aku
  • • The Frame raam
  • • Kumer Kleebiskinnitus
  • • Sile Kleebiskinnitus
  • • Kiirkinnitus
  • • USB-C Kaabel