top10reisipakkumised.com

Top10reisipakkumised.com online reisipakkumiste veebikeskkonnnas uuendame igapäevaselt reiside eripakkumisi ja reisidiile. Meilt leiate kuumi reisipakkumisi, sadu tuhandeid hotellipakkumisi, võimalusi broneerida lennud+hotell, erinevate ürituste, näiteks spordi- ja kultuuriürituste pakette turu soodsamate hindadega.

11720
1171711719

Luksussviit Päikeserannikul – 4* Albayzin del Mar

121.00

Osta siit

Toote kirjeldus

Hotellis Suites Albayzin del Marin luksussviitides üldpinnaga 80m2 saab majutada neli inimest ja ruumi on kuni kuuele inimesele. Sviitides on rõdud ja tasuta Wi-Fi. Almuñecarin Isla de Ocio piirkonnas asuvale hotellikompleksis on suur aastaringselt soojendatav välibassein ja jõusaal. Kanaarisaarte kööki võite proovida hotelli restoranis, kust avaneb vaade basseinile ja terassile. Hotellis Suites Albayzin del Marin on lisaks pubi, pianobaar ja kohaliku flamenco- muusika nautimise võimalus

Kõigis hotell Suites Albayzin del Marin avarates ja konditsioneeriga varustatud tubades on 2 kuni 3 magamistuba. Lisaks on suur elutuba, miniköök, kust leiate pliidi ja pesumasina. Terassilt avaneb võrratu vaatepilt ümberasuvatele mägedele ja Costa del Sol’I rannikule. Almuñecari rannad asuvad vaid kilomeetri kaugusel.

Pakkumine sisaldab majutust Almuñecaris 4* Albayzin del Mar hotelli luksuslikus sviidis koos buffet hommikusöökidega,
pudel vahuveini ja shokolaadikarp tervitusena hotelli poolt ja
hiline check out kuni kella 16.00
Pakkumise hind on suunav. Täpse reisiinfo koos hinnaga leiate teenusepakkuja kodulehelt

Top10 Reisipakkumised (tõlkes Top10 Travel Offers) on Soome kapitalil reisipakkumistele spetsialiseerunud reisibüroo. Teenuseid oleme pakkunud aastast 2009 ja hetkel küündib meie uudiskirjade saajate ja sotsiaalmeedia kanalite jälgijate hulk 500 000  ja seda nii soomlaste kui ka rahvusvahelise taustaga reisijate näol.
Top10reisipakkumised.com kuulub Hispaania reisibüroole Sales Consultancy S.L. , peakorteriga Calle Londres 4-4, 29639 Benalmadena (Malaga), äriregistri nr. B-93395275 ja reisibüroo litsentsi number on C.I.AN-296565-2 .
Oleme registreeritud Hispaanias C.I.A.N, mis on Eestis samaväärne Tarbijakaitse Ametile, Soomes KKV (Kilpailu- ja kuluttajavirasto matkatoimistorekisteri), ABTA Suur-Britannias ning Andaluusia piirkonna omavalitsuse all toimiv C.I.A.N  haldab tagatisi, mis on kogutud sinu majandusliku turvatunde tagamiseks sellise ebatõenäolise olukorra puhuks, kus oleme pakettreiside osas maksujõuetud, summas 1 800 000 miljonit eurot.