Britton

Allahindlus!
B2302-Elephants
B2302-Elephants-packageB2302-Elephants

Mängumatt Britton Elephants

38.00 28.90

Osta siit

Toote kirjeldus

  • Lõbusates värvitoonides mängumatt pakub beebile palju põnevust
  • Viriskupehme tekstiiliga
  • Mängukaare küljes on 5 äravõetavat mänguasja, mida saab lihtsasti eemaldada ja vahetada
  • Pestav ning lihtsalt kaasavõetav- hoiustatav
  • Arendab lapse kujutlusvõimet ning hoiab ta rõõmsana
  • Eemaldades mängukaared saab matti kasutada pehme mängutekina

Mõõdud: 92 x 45 cm

Britton on eestimaine lastetarvete kaubamärk, mille algus ulatub juba aastasse 2004, kui tekkis mõte luua meie oma põhjamaisesse kliimasse ja maitsemeelele sobiv lastetarvete kollektsioon. Nii sündiski Britton, mille tootevalikusse kuulub tänaseks üle 170 erineva toote, alustades mähkmetest ja lõpetades moodsate beebimonitoridega.

Iga uue Brittoni toote loomisel seame esmatingimuseks vastavust karmidele Euroopa turvastandarditele samas unustamata nägusat disaini ja soodsat hinda.

Eriti populaarsed on Brittoni söögitoolid ja beebimonitorid, mis aastate jooksul on muutnud mugavamaks ja turvalisemaks rohkem kui kümne tuhande lapsevanema elu. Rääkimata mitmesajast tuhandest mähkmest, mis soodsa hinna tõttu on aidanud jätta igal aastal perede eelarvesse alles sadu eurosid.

Lähtudest soovist pakkuda praegustele ja tulevastele lapsevanematele veelgi suuremat väärtust, otsustasime avada Brittoni esinduspoed, millest esimene asub Tallinnas ܜlemiste ja teine Tartus Kvartali kaubanduskeskuses.

Olles ise kaubamärgi omanik ning arendaja saame oma Brittoni poodides pakkuda supersoodsa hinnaga laia valikut hea disainiga kvaliteetseid lastekaupu kuna oleme tarneahelast välja jätnud kõik liigsed “vahekäed”œ.

Oleme tänulikud Eesti lastele ja lastevanematele, kellega koos Britton kasvab!