alfashop.ee

peegelkaamera-nikon-d3300-18-55mm-vr-must
peegelkaamera-nikon-d3300-18-55mm-vr-must-4peegelkaamera-nikon-d3300-18-55mm-vr-must-3peegelkaamera-nikon-d3300-18-55mm-vr-must-2peegelkaamera-nikon-d3300-18-55mm-vr-must-1

Nikon D3300

579.00

Liisi alates 22€ kuus

Osta siit

Toote kirjeldus

24,2-megapiksline DX-formaadis CMOS-andur
Jäädvustage unustamatuid suure eraldusvõimega pilte. Suured fotoprindid on väga ilusad ja saate pilte kärpida ilma ühtegi detaili kaotamata.

Kas ühe objektiiviga digipeegelkaameraga pildistamine on teile võõras? Juhendirežiim
Näidispiltide ja selgete sammsammuliste juhistega näitab juhendirežiim, kuidas suurepäraseid fotosid ja videoid jäädvustada.

Juhtmevaba ühenduse adapter
Jagage kvaliteetfotosid ja paistke nutitelefoniga pildistajate seast silma! Kasutage Nikoni valikulist WU-1a mobiili juhtmevaba ühenduse adapterit*, et pildid kaamerast D3300 nutiseadme abil üles laadida.

Vaimustav toimivus vähese valgusega tingimustes
Tehke selgeid pilte igas valguses. ISO-vahemikuga 100–12 800 (laiendatav 25 600 ekvivalendini) saate hämarates tingimustes kõik üksikasjad jäädvustada.

EXPEED 4
Nikoni kiire ja võimas pilditöötlusprotsessor tagab suure töökiiruse ja sel on täiustatud müravähenduse võimalused, nii et saate igas valguses kristallselged pildid elutruude värvidega.

Sarivõte kiirusega 5 kaadrit sekundis
Pildistage tegevust kiiresti viis kaadrit sekundis ja jäädvustage põgusaid liikumisi või näoilmeid täpselt õigel hetkel.

24,2-megapiksline täisvõimsus: spetsiaalselt madalsagedusfiltrita (OLPF) loodud D3300 pildianduris kasutatakse selle 24,2-megapikslist eraldusvõimet maksimaalselt ära isegi kõige peenemate tekstuuride teravaks jäädvustamiseks ja piltide töötlemiseks erakordselt kirgaste detailidega.

Eriefektid: 13 erineva efektiga on kaameras D3300 fotosid ja videoid lihtne kunstipärasemaks muuta. Lihtsalt valige efektide režiim ja suvand, mida tahate enne pildistamist kasutada. Värvide heledamaks muutmiseks proovige valikut Ühe värvi esiletoomine, mahutage kogu vaade kaadrisse valikuga Lihtne panoraam või looge retroefekt valikuga Mängukaamera.

Üliterav 11-punktine automaatse teravustamise süsteem: D3300 hoiab kõik fookuses, ükskõik kui kiiresti või korrapäratult objekt liigub. Üliterav 11-punktine automaatse teravustamise süsteem keskel oleva risttüüpi anduriga lukustab objekti kiiresti ja hoiab selle fookuses isegi siis, kui objekt on tsentrist väljas, liigub kiiresti või on täiesti ettearvamatu.

Tehke filmikunsti – täis-HD-videod: tehke kaamera D-video funktsiooniga videoid, mille üle võite uhked olla. Saate igas valguses salvestada teravaid täis-HD-videoid (1080p) kaadrikiirustel kuni 50p/60p pideva automaatse teravustamise abil, mis tähendab, et saate sujuvalt salvestada isegi kiiresti toimuva tegevuse korral. Peale selle on videod erakordselt selged ja teravad.

Suur LCD-ekraan: tänu 7,5 cm (3 tolli) LCD-ekraanile on kaameraga D3300 fotode pildistamine ja videote tegemine sama lihtne kui kompaktse kaamera või nutitelefoniga. Tehke või vaadake fotosid ja kasutage eriefekte; ekraan on selge tänu laiale vaatenurgale ja 921-kilopunktisele eraldusvõimele.

Intuitiivselt kasutatav: D-videole ja reaalaja vaatele pääseb juurde spetsiaalsete kiirnuppude abil. Kasutage kaamera tagaosas asuvat nuppu „i”, et vältida kaamera peamenüüd ja pildistamise ajal kiiresti sätteid muuta. Pildiotsijaga pildistades saate valida klassikalise ja graafilise kasutajaliidese vahel, mis animeerib sätted, nii et näete paremini, mida teete.

Optiline pildiotsija: kaamera D3300 selge ja laia optilise pildiotsija abil pildistamine muudab ideaalselt ajastatud fotode jäädvustamise lihtsaks, eriti kui pildistate kiiresti liikuvaid objekte eemalt.

Väike süsteem: vaid 410 g kaaluv (ainult korpus) ja väikese sissetõmmatava objektiiviga kerge kaamera D3300 teeb peegelkaamera kaasaskandmise mugavamaks kui kunagi varem. Hoolimata väikestest mõõtmetest on tänu suurele ja mugavale käepidemele kaamerat lihtne paigal hoida, kui teete olulistest hetkedest ükskõik kus eredaid pilte.

NIKKORi objektiivid: kasutage ära Nikoni tunnustatud DX-formaadis NIKKORi objektiive, mis on tehtud selleks, et saaksite kaamerast D3300 viimast võtta. Nautige erksate värvide, silmatorkava kontrastsuse ja kirgaste detailidega fotosid ja videoid: kasutage kiireid fikseeritud fookuspikkusega objektiive (prime lens), proovige mikroobjektiive elusuuruses lähivõtete jäädvustamiseks või telefotoobjektiive kaugel asuvatest objektidest selgete piltide tegemiseks.

* Ühildub iOS-i ja Android™-i kasutavate nutiseadmetega. Selle funktsiooni kasutamiseks on vaja spetsiifilist rakendust, mille saab tasuta alla laadida Google Play™ keskkonnast ja Apple’i App Store™-ist.