top10reisipakkumised.com

Top10reisipakkumised.com online reisipakkumiste veebikeskkonnnas uuendame igapäevaselt reiside eripakkumisi ja reisidiile. Meilt leiate kuumi reisipakkumisi, sadu tuhandeid hotellipakkumisi, võimalusi broneerida lennud+hotell, erinevate ürituste, näiteks spordi- ja kultuuriürituste pakette turu soodsamate hindadega.

147852
147855147849

OTSE TALLINNAST: Mereranna hotell Põhja-Küprosel – 4* Hotel Sempati

261.00

Liisi alates 10€ kuus

Osta siit

Toote kirjeldus

SUPERSOODNE PAKKUMINE PÕHJA-KÜPROSELE!

Pakkumine sisaldab otselendusid Tallinnast, edasi-tagasi lennujaama transfeere, majutust mererannal asuvas hotellis 4* Hotel Sempati koos hommikusöökidega, lisamaksuga poolpansion pakett.

KAMPAANIAPAKUMINE: 1 laps tasuta ja teine -50% allahindlust!
KAMPAANIATINGIMUSED:  Üks laps majutub hotelli koos hommikusöökidega tasuta ja teine lapse majutub -50% allahindlusega juhul kui ollakse samas toas 2 täiskasvanuga! Allahindluse korral maksavad lapsed lendude, transfeeride ja lisamaksu eest lisatud poolpansion paketi eest!

Pakkumise mereranna vahetus läheduses olev hotel 4* Hotel Sempati asub 10km kaugusel Kyreniast, 100 meetri kaugusel mererannast ja lühikese jalutuskäigu kaugusel kohalikest restoranidest-pubidest.Pakkumise hotellis 4* Hotel Sempati võite nautida päikest mererannal, mis jääb 100 meetri kaugusele hotellist või siis hotelli basseini ääres , kus saate nautida kokteile ning päikesevanne lamamistoolidel. Pakkumise hotelli Sempati Cafe Bar on iga kolmapäeval ja laupäeval meelelahutusprogrammid.

Pakkumise hind on suunav. Täpse reisiinfo koos hinnaga leiate teenusepakkuja kodulehelt

Top10 Reisipakkumised (tõlkes Top10 Travel Offers) on Soome kapitalil reisipakkumistele spetsialiseerunud reisibüroo. Teenuseid oleme pakkunud aastast 2009 ja hetkel küündib meie uudiskirjade saajate ja sotsiaalmeedia kanalite jälgijate hulk 500 000  ja seda nii soomlaste kui ka rahvusvahelise taustaga reisijate näol.
Top10reisipakkumised.com kuulub Hispaania reisibüroole Sales Consultancy S.L. , peakorteriga Calle Londres 4-4, 29639 Benalmadena (Malaga), äriregistri nr. B-93395275 ja reisibüroo litsentsi number on C.I.AN-296565-2 .
Oleme registreeritud Hispaanias C.I.A.N, mis on Eestis samaväärne Tarbijakaitse Ametile, Soomes KKV (Kilpailu- ja kuluttajavirasto matkatoimistorekisteri), ABTA Suur-Britannias ning Andaluusia piirkonna omavalitsuse all toimiv C.I.A.N  haldab tagatisi, mis on kogutud sinu majandusliku turvatunde tagamiseks sellise ebatõenäolise olukorra puhuks, kus oleme pakettreiside osas maksujõuetud, summas 1 800 000 miljonit eurot.