Allahindlus!
Samusng_Galaxy

Samsung Galaxy S8

799.99 599.99

Liisi alates 23€ kuus

Osta siit


 Liisi Kaubamaja

Toote kirjeldus

Kiirem, isegi vihmas

Galaxy S8 ja S8+ hoiab telefone töös maailma esimene 10 nm protsessor. See on kiire ja võimas ning muudab ka aku kasutamise tõhusamaks. Lisaks eelnevale on olemas võimalus suurendada mälumahtu ning IP68-standardi kohaselt töötab telefon nii vihmastes kui tolmustes tingimustes.

Kaamera igaks elujuhtumiks

Püüa hetki elust enesest Galaxy S8 ja S8+ kaameraga. 12 MP taga- ning 8 MP esikaamera on niivõrd täpsed ja kiired, et sa ei kaota ühtegi hetke – ei päeval ega ööl.

Piirideta Infinity Display ekraan

Kõik, mida te nüüd näete, on puhas sisu ilma ühegi raamiva piirita. See on kõige suurem, kõikehaaravam ekraan omasuuruste telefonide seas. Seejuures on telefoni ikkagi lihtne ühes käes hoida.

Ütle tere Bixbyle

Bixby muudab täielikult sinu ja su telefoni vahelist suhtlust. Sinu isikliku assistendina saab see aru nii kõnest, kirjapandud tekstidest kui ka sisestustest ning seetõttu ei ole teievaheline suhtlus eales vaid ühe moodusega piiratud. Muutumas on ka senine otsingute teostamine. Sa ei pea midagi küsima, näita Bixbyle lihtsalt kaamera rakendusest, mida soovid, ning nii uskumatult lihtsalt see käibki.

Telefon, mis murrab tõkked

Galaxy S8 ja S8+ on loodud enamaks kui tavaliseks nutitelefoniks. Nende abil muutub sinu arusaam oma elu tabamisest ning kõrvalt nägemisest – olgu see siis 360 kraadi või virtuaalreaalsuses. Need on loodud muutmaks viise, kuidas sa liikudes töötad ja makseid teed. Murra maha oma maailma piiravad tõkked. Tee seda Samsung Galaxy S8 ja S8+ abil.

Lollikindel turvalisus

Iga silmaiirise muster on ainulaadne, isegi sinu enda iiriste mustrid, seega on nende kopeerimine peaaegu võimatu. Silmaiirise skannimise abil on sinu telefon ja selle sisu avatud vaid sinu silmadele. Kui telefon on vaja kiiresti lukust lahti teha, on näotuvastus käepäraseks abimeheks.