pohjavesi.ee

e272bb612cf19da4980361f3a33b8c28-450x579
intertap112-450x579

Softena POU-3

350.00

Liisi alates 14€ kuus

Osta siit

Toote kirjeldus

Valdav osa ühisveevärgi ja erakaevude veest sisaldab aineid, mis annavad sellele halva maitse. Halvemal juhul on vesi saasteainete tõttu tarbimiseks kõlbmatu. Vaatamata ühisveevärgi ettevõtete jõupingutustele vett puhastada kardavad paljud inimesed kogu maailmas kraanivett igapäevaseks tarbimiseks kasutada. Seetõttu pöördutakse alternatiivina pudelivee poole, mis on aga kallis, ebamugav ja kahjulik kekkonnale.

Softena Point-of-Use joogivee filter pakub tarbijatele säästlikku ning minimaalset hooldust nõudvat lahendust, mille tulemusel saab piiramatul hulgal värsket ja maitsvat joogivett, kus iganes seda kasutada soovitakse.

Softena Point-of-Use joogivee filtrit on lihtne paigaldada ja kerge hooldada. Tulemuseks on puhas, värske ja maitsev joogivesi!

Konfiguratsioon:
SOFTENA POU – 3 = 3 astmeline filtreerimine
➢ Eelfilter eemaldab mustuse ja kaitseb järgnevaid filtreerimise kasette enneaegse reostuse eest
➢ Süsinikublokk eemaldab mustuse (>10µ), kemikaalid (nt kloriid) ja VOC-i (Volatile organic compounds – lenduvad orgaanilised ühendid), parandab vee maitset, värvi ja lõhna
➢ Ultrafilter (õõnes kiudsüsteem) eemaldab mustuse (0,1µ) ja raskmetallid, vähendab mikroorganisme nagu tsüstid, viirused ja bakterid

Filtrite kiirühendussüsteem – filtrite vahetus on jõukohane nüüd igaühele!